Доставка та оплата

Доставка на відділення компанії Нова Пошта

Доставка здійснюється за тарифами “Нової Пошти”. Доставка можлива як на умовах оплати запропонованими способами (карта Приватбанку, онлайн оплата карткою Visa / Mastercard, Apple Pay, Google Pay і т.д.), так і з оплатою при отриманні товару на відділенні Нової Пошти. Вартісь доставки при отриманні (післяплати) додатково включає комісію Нової Пошти в розмірі 2% + 20 грн. від суми замовлення.

Адресна доставка Новою Поштою

Доставку здійснюють кур’єри компанії “Нова Пошта”. Оплатити замовлення можна як при оформленні, так і при доставці кур’єрами Нової Пошти. Перед доставкою кур’єр завжди зв’язується з одержувачем для уточнення зручного часу. Якщо Ви хочете оплатити замовлення кур’єру при врученні баноквской картою, обов’язково уточніть наявність терміналу у кур’єра.

Передплата на картку Приватбанку

Вибравши даний спосіб оплати наш менеджер зв’яжеться з Вами і з’ясує всі деталі замовлення. Потім клієнтові надходить СМС-повідомлення з реквізитами для оплати. Після успішної оплати, замовлення відправляється до одержувача протягом доби. Комісія – 0%.

Онлайн оплата карткою Visa / Mastercard

Оплатити також можна онлайн прямо у нас на сайті через захищений канал сервісу Liqpay. Комісія – 0%, підтримуються картки Visa, Mastercard, а також сервіси оплати Apple і Google Pay.

1
Догори